Bebekle Bodrum

Aslında ilk yaz tatili olarak başlık atacaktım ama ayrı ayrı her gittiğimiz yeri farklı bir post olarak yazmaya karar verdim. 2018 Temmuz ayı 🙂 eşimle bize tatil denince gezmek farklı yerler görmek geliyor. 5 yıldızlı otel mi asla 🙈 ama hayatımıza minik bir kurabiye girince evdeki hesap tabiki çarşıya uymadı ettiğimiz o koca cümlelerin altında kalarak e bu sene küçük 5 yıldızlı bir otele gidelim bebekle daha rahat ederiz dedik☺ 

Ama önceside aşığı olduğumuz Alaçatı’da da kısa bir tatil yaptık. Ayrı bir postta Nisa nın Alaçatı macerasını da yazacağım.

Eveeet gelelim 5 yıldızlı otel tatiline.. Bebek dostu otel araştırması yaptık tabi öncelikle.. Türkiye gerçekten otel cenneti. Öyle çok seçenek var ki. Alaçatı peşine bir rotasyon düşündüğümüz için ilk tercihimiz İzmir’e yakın olması idi.  Bu nedenle Bodrum’da karar kıldık. Nisa tatilde 7 aylık olacaktı bu nedenle havuzdan ziyade deniz ağırlıklı bir tatil olacağından otelin bulunduğu koy bizim için çok önemliydi. Ve bütün araştırmalarımız bizi Titanic Deluxe Bodrum a yöneltti. 

 

Otelde bebekli aileler için herşey düşünülmüştü. Park yatak,mama sandalyesi,bebekler için ayrı yemek büfesi. Park ve oyun alanlarından bahsetmiyorum bile.. Nisa küçük olduğu için hep bizimle vakit geçirdi. Otelin bulunduğu koy, denizi muhteşemdi.Suyun sıcaklığı,dalgasız oluşu,sahilde bulunan localar oldukça konforlu bir tatil geçirdik.

 

Tatilimizi kendimize göre değil Nisa’nın uyku düzenine göre yapınca hem biz hem de kızımız çok keyif aldı. Tatilde uyku düzenine dair farklı bir yazıda tecrübelerimi de aktaracağım merak etmeyin🙏🏻 

Bebişlerinizle keyifli tatiller. Farklı bir yazı da görüşmek üzere 🎈