4mom Tanışma Hikayesi

Öncelikle Duru ile Nisa nın tanışma hikayesini anlatarak başlamak istiyorum. Bebeklik arkadaşım deriz ya hep Nisa ile Duru bunun örneklerinden biri 👫 Hilal ile doğum yapmadan 1 gün önce tanıştık. Rutin gebelik kontrollerimizde 40 haftasını doldurmuş hamileler olarak normal doğumu bekliyorduk. Laf aramızda ikimizde sezeryan yaptık😂😂 Doğumumuzu aynı doktor gerçekleştirdi. Aynı hastanede karşılıklı odalarda 12 saat ara ile 2 kız bebeği dünyaya geldi.

O zamanlar Hilal’in hayatımdaki yerinin bu denli önemli ve haftada 1-2 gün mutlaka görüşeceğim biri olduğunu tabi ki tahmin bile edemezdim.

Doğumdan sonra ben ara ara diğer odadaki bebeği soruyordum. Hilal de Nisa’yı soruyormuş meğer 😇 hastaneden taburcu olmadan Hilal ve Duru’yu da görüp öyle ayrıldım hastaneden. Bu sırada birbirimizin cep telefonlarını aldık.

Sonrası öyle hızlı gelişti ki hergün saatlerce mesajlasır birbirimize danışıp fikir alışverişi yapar olduk. Lohusalıktaki o depresif dönemleri beraber atlattık. Nisa dışında bir bebek annesi daha gibi hissetmeye başladım kendimi 👩‍👧‍👧

sürekli görüşmeye bebekleri kaynaştırmaya başladık.

Bebişler biraz büyüyünce de Anne-Bebek Duyu Gelişimi ve Eğitimi veren bir okula götürmeye başladık kızları.

Her geçen gün büyüyolar ve her anlarına tanıklık ediyorduk. Kızları her hafta okula götürüyor kendimize ve çocuklarımıza da arkadaş ediniyorduk.

Okulda Tuğhan ve annesi Tuğçe bir de Rayan ve annesi Neylin ile tanıştık. Her hafta görüşüyor ve kaynaşıyorduk. Derslerden sonra geziyor dolaşıyor hepbirlikte vakit geçirmeye başladık.Biz çok iyi anlaşan ve sürekli birbirimize fikir danışan ve diğer bebekleri de kendimizin gibi sahiplendik.

Sonra neden bu dördümüz arasında kalsın ki dedik ? Ve 4mom hesabını oluşturmaya karar verdik.

Yazdığımız yazılar ve verdiğimiz fikirler öncelikle birbirimize sorduğumuz ve tavsiye ettiğimiz şeyler.

Artık sizlerde buna dahilsiniz.

Kızım sayesinde 1 kızım 2 oğlum oldu. 3 tane de çok yakın arkadaşım🤗

İyi ki varsınız 4mom ailesi hepinizi çok seviyorum❣

ilerleyen günlerde bebeklerimizin ilk okulu Baby Sensory hakkında da yazacağız takipte kalın✅Sevgiler🎈