HAZAL DEMİR Kurucu Ortak & Kreatif Direktör

Merhaba,02.06.1990 yılında doğdum.Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Finans bölümünden mezun olduktan sonra Yapıkredi Bankası Kurumsal Ticari Bankacılıkta görev yaptım.
13.01.2017 hayatımın dönüm noktası dediğim bu tarihte minik kurabiyem canım kızım Nisa gözlerini açtı dünyaya ve ben o andan itibaren en güzel sıfatı kazandım. ‘ANNE’ oldum. Annem ev hanımı ve beni o büyüttü bu yüzden küçüklüğümden bu yana hep söylediğim şu cümle oldu “eğer ilerde anne olursam ben de çocuğumu kendim büyüteceğim.” Daha önce öğrenci,evlat,kardeş,bankacı vb bir sürü sıfat var iken hayatımda hepsini bir kenara itip ben suan sadece anne olmak istiyorum diyip 5 yıllık kurumsal iş hayatıma son verdim.Şu an sadece anneyim.
Hayatımın her döneminde yazı yazmak beni hep rahatlattı.Ve 1 yıldır annelik ve bebek ile ilgili okumayı dinlemeyi paylaşmayı araştırmayı o kadar çok benimsedim ki. Artık yazdıklarımı kendime saklamayı değil sizinle de paylaşmaya karar verdim. Hem de yanlız değilim. Buradayız biz 4 kişi bir yola çıktık.Hani annelik anlatılmaz yaşanır derler ya bizlerde yaşadıklarımızdan deneyimlediklerimizi sizlere paylaşmak istedik bir nebze de olsa destek olabilirsek ne mutlu bize.