Hilal Dabakoğlu Kurucu Ortak & Kreatif Direktör

Merhaba,

1989 İstanbul doğumlu, Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Beş yıla yakın kurumsal hayatta Sistem Analisti olarak veri analizi, iş zekası, ana veri yönetimi gibi bilişim  projelerinde bulundum. Hayatımın her döneminde hissettiklerimi yazıya dökmeyi, defter biriktirmeyi, gezmeyi ve okumayı hep sevdim…

2017 yılının Ocak ayında bal böceğim Duru’ yu  kucağıma aldığımda tarifsiz duygular hissettim. Bunun adı neydi? -Annelik!

Peki ya bu koku? -Dünyanın en güzel kokusu!

İşte o an hayatımın yeni dönemi başladı, defterimde yepyeni bir sayfa açıldı…

Annelik çılgınlıktır. Annelerin dünyası farklıdır. Bu dünyanın içinde tanıdığım bebeği için iyi bir şeyler yapmaya çalışan yeni anne arkadaşlarımla aramızda paylaştıklarımızı sizlerle de paylaşmanın iyi bir fikir olduğunu düşündüm.

Her annenin bebeği kendine özeldir. Her bebek farklıdır. Hayat paylaştıkça güzelken ben ve arkadaşlarımın burada olma amacımız da bu…

Sevgiler…

Hilal Dabakoğlu

Hilal Dabakoğlu Kurucu Ortak & Kreatif Direktör” için bir yorum

  1. sevgili hilal.. telefonda dolanırken birden aklıma geldin ve adinla arama yaptım burası cıktı karşıma. seni ve şuan içinde bulunduğun durumunu görmek beni çok mutlu etti. burda gerçekten anneler için gerekli bilgileri derleyip toplamissiniz. tebrikler.. benim arkadaşım neye el atsa başarır zaten. seni de çok özledim buarada kızında aynı sen. benim de 2tane kizim var buarada. yanaklarından opyruzl seni ve kızını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir